Najväčší e-shop s nádržami v SR
Pre domkarov, remeselníkov a domácich
majstrov čo majú jasno

Potrebujete poradiť?
Volajte na: +421 903 572 985
Alebo napíšte: obchod@lacne-nadrze.sk

Nákupný košík
0 položiek za 0,00 €
vrátene DPH

Čističky odpadových vôd

Domová čistička odpadových vôd sa používa na čistenie odpadových vôd technológiu kontinuálneho prietokového systému. Táto technológia je najmenej nákladná a táto čov sa tak hodí najmä pre rodinné domy, bytové domy, chaty, chalupy alebo menšie priemyselné objekty.

Čistenie vody prostredníctvom čističky odpadových vôd je čisté a ekologické. Naša certifikovaná biologická čistička odpadových vôd spĺňa všetky zákonné normy, takže voda vystupujúca z čističky je tak čistá, že ju môžete priamo vypúšťať do potoka alebo rieky, alebo vsakovať na vlastnom pozemku a ušetríte tak na stočnom, ktorého cena sa neustále zvyšuje.

Konštrukcia domových čističiek odpadových vôd je navyše samonosná, takže ich pri inštalácii nemusíte obetónovávať a ušetríte tak čas a peniaze.

Doprava je do 150 km zadarmo. Sme vám bližšie, než si viete predstaviť.

Inštalácia je jednoduchá aj vďaka nízkej hmotnosti domovej čističky a 100% továrenskej príprave na napojenie bez improvizácií. Garantované nízke náklady a dlhá životnosť sú jasným argumentom pre váš výber.

A pokiaľ sa vám vôbec nechce s inštaláciou zaoberať, tu nájdete možnosť realizácie ČOV „NA KĽÚČ" a to všetko kdekoľvek po Slovenskej republike.

ČISTIČKA ODPADOVÝCH VÔD

Výhody:

  • Rýchla a jednoduchá inštalácia BEZ NUTNOSTI OBETÓNOVANIA
  • Ekonomicky výhodná s minimálnymi nákladmi na prevádzku a vývozy
  • 100% továrenská príprava pre napojenie kanalizácie BEZ IMPROVIZÁCIÍ
  • Vysoká úžitková hodnota medzi ostatnými typmi ČOV
  • EU certifikácia EN a STN

Varianty produktu


Kontakty:
 Lacne-nadrze.sk

Mobil: +421 903 572 985
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@lacne-nadrze.sk
Web: www.lacne-nadrze.sk

Facebook
Napíšte nám/dopyt:
* Zaškrtnutím tohto poľa vyjadrujem svoj slobodný a informovaný súhlas so spracovaním odoslaných osobných údajov (meno, email, telefon, adresa) pre potreby vypracovania odpovede.

Správcom odoslaných údajov je spoločnosť DAX Trade SK s.r.o. Údaje slúžia výhradne pre vypracovanie reakcie na prijatú požiadavku a nebudú poskytnuté tretej osobe. Údaje budú uložené po dobu nutnú pre spracovanie reakcie.