Najväčší e-shop s nádržami v SR
Pre domkarov, remeselníkov a domácich
majstrov čo majú jasno

Potrebujete poradiť?
Volajte na: +421 903 572 985
Alebo napíšte: obchod@lacne-nadrze.sk

Nákupný košík
0 položiek za 0,00 €
vrátene DPH

Plastové nádrže - samonosné

Ilustračný obrázok – konštrukčné prevedenie výrobku sa môže líšiť podľa veľkosti a jeho určenia.
Plastové nádrže - samonosné Plastové nádrže - samonosné Plastové nádrže - samonosné

AKCIA


Pre všetky veľkosti !!!

• poklop zdarma 
• zamykanie poklopu zdarma

DOPRAVA do 150 km ZDARMA

 


TUV

Plastová samonosná nádrž KUKA je určená na ukladanie odpadových vôd z chát, chalúp, domácností (žumpa), či je možné využiť ako akumulačná nádrž na dažďovú vodu.

Unikátna konštrukcia plášťa zo 100% vodonepriepustného plastu a s výstuhami z nerezovej ocele na zabezpečenie potrebnej únosnosti je vyrobená výhradne z najlepších materiálov 1. kvality, čo ho odlišuje od väčšiny plastových a betónových nádrží na dažďovú vodu na trhu.

Konštrukcia plastových nádrží na dažďovú vodu je navyše samonosná, takže ich pri inštalácii nemusíte obetónovávať a ušetríte tak čas a peniaze.

Jednoduchá inštalácia je jednoduchá aj vďaka nízkej hmotnosti plastovej nádrže na dažďovú vodu a v 100% továrenskej príprave na napojenie bez improvizácií. Garantované nízke náklady a dlhá životnosť sú jasným argumentom pre váš výber.

Vďaka špeciálnej konštrukcii sa hodí na osadenie do väčšiny typov terénu bez výskytu spodnej vody alebo ílu, do trávnatej plochy bez zaťaženia dopravnou technikou a používa sa všade tam, kde nie je verejná kanalizácia alebo nie je možné inštalovať čističku odpadových vôd.

Novinka nový model III. generácie s vylepšenou konštrukciou a univerzálnymi priechodkami pre napojenie bez obmedzenia

Výrobca:   Sineko

Novinka

Plastová nádrž KUKA 4 m³ samonosná novej generácie

Skladom
670,00 €
(804,00 € s DPH)
  ks  

Výhody:

  • Najvyššia úžitková hodnota medzi plastovými a betónovými žumpami na odpadové vody
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia BEZ NUTNOSTI OBETÓNOVANIA
  • 100% továrenská príprava pre napojenie kanalizácie BEZ IMPROVIZÁCIÍ
  • Unikátna konštrukcia spájajúca tesnosť plastu a pevnosť betónu


Technické parametre

Plastová nádrž - žumpa je určená na inštaláciu do pripraveného výkopu pod úroveň terénu.

Vďaka unikátnej koštrukcii nie je potrebné nádrž obetónovávať, čo Vám ušetrí značné množstvo času a prostriedkov.

Plastovů nádrž uložíme priamo na pripavená základovú dosku. Po uložení nádrže ju postupne napúšťame vodou a zároveň obsypávame.

 

 


Popis

Plastová samonosná nádrž KUKA je určená na ukladanie odpadových vôd z chát, chalúp, domácností (žumpa), je ju možné využiť ako akumulačná nádrž na dažďovú vodu.

Ide o bezodtokovú samonosnú nádrž a v prípade akumulácie odpadových vôd je potrebné počítať s pravidelným vývozom.

Pokiaľ ju využijete na dažďovú vodu, tak Vám vyrieši zavlažovanie, umývanie auta ale aj splachovanie a pranie a Vy tak môžete ušetriť niekoľko tisíc korún ročne. Vďaka inštalácii nádrže pod zem si dažďová voda uchová pôvodnú kvalitu po niekoľko mesiacov.

Plastové nádrže ponúkame v objemových variantoch 2, 3, 4, 6, 9 a 12 vrátane záťažových poklopov A15 a B125.

Nádrž KUKA Vám ušetrí ďalšie prostriedky, pretože jej zapojenie zvládne zručný chalupár s naším podrobným návodom svojpomocne.

Naše podzemné nádrže sú navyše samonosné, takže ich pri inštalácii nemusíte obetónovávať a ušetríte tak čas a peniaze. Inštaláciu je možné zvládnuť za víkend.

Doprava je do 150 km zadarmo. Sme vám bližšie, než si viete predstaviť.

A pokiaľ sa vám vôbec nechce s inštaláciou zaoberať, tu nájdete možnosť realizácie plastovej žumpy „NA KĽÚČ" a to všetko kdekoľvek po Slovenskej republike.


Voliteľné príslušenstvo

Poklop záťažový vodotesný HERMELOCK HE 700 tr. B125

Poklop záťažový vodotesný HERMELOCK HE 700 tr. B125

Vodotesný a pachotesný záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 12,5 t vrátane konštrukčných úprav na ištaláciu. Tento záťažový poklop vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestiť nádrž pod parkovaciu alebo odstavnú plochu pre osobné vozidlá alebo pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovými skrutkami, vonkajší rozmer 70 x 70 cm. Poklp zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

 

393,80 EUR

Inštalačný nástavec V60

Inštalačný nástavec V60

Inštalačný nástavec k zaisteniu vstupu pred znečistením zeminou pri obsype, výška = 0,6 m.

 

89,60 EUR

Inštalačný nástavec V30

Inštalačný nástavec V30

Inštalačný nástavec k zaisteniu vstupu pred znečistením zeminou pri obsype, výška = 0,3 m.

 

52,10 EUR

Poklop záťažový kompozitný B125

Poklop záťažový kompozitný B125

Záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 12,5 t je vybavený konštrukčnými úpravami pre jednoduchú inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod parkovaciu alebo odstavnú plochu pre osobné vozidlá alebo pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovou skrutkou, vonkajší priemer 77 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

 

187,50 EUR

Poklop záťažový kompozitný A15

Poklop záťažový kompozitný A15

Záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 1,5 t je vybavený konštrukčnými úpravami pre jednoduchú inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovou skrutkou, vonkajší priemer 77 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

 

152,00 EUR

Plastový poklop ROTO

Plastový poklop ROTO

Ľahký plastový poklop vypuklý s uzamykaním, farba zelená, priemer 60 cm, záťažová trieda L. Poklop nie je určený ako priechodný alebo prejazdný.

60,40 EUR

Kontakty:
 Lacne-nadrze.sk

Mobil: +421 903 572 985
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@lacne-nadrze.sk
Web: www.lacne-nadrze.sk

Facebook
Napíšte nám/dopyt:
* Zaškrtnutím tohto poľa vyjadrujem svoj slobodný a informovaný súhlas so spracovaním odoslaných osobných údajov (meno, email, telefon, adresa) pre potreby vypracovania odpovede.

Správcom odoslaných údajov je spoločnosť DAX Trade SK s.r.o. Údaje slúžia výhradne pre vypracovanie reakcie na prijatú požiadavku a nebudú poskytnuté tretej osobe. Údaje budú uložené po dobu nutnú pre spracovanie reakcie.