Najväčší e-shop s nádržami v SR
Pre domkarov, remeselníkov a domácich
majstrov čo majú jasno

Potrebujete poradiť?
Volajte na: +421 903 572 985
Alebo napíšte: obchod@lacne-nadrze.sk

Nákupný košík
0 položiek za 0,00 €
vrátene DPH

SEPTIK trojkomorový

Ilustračný obrázok – konštrukčné prevedenie výrobku sa môže líšiť podľa veľkosti a jeho určenia.

AKCIA


Pre všetky veľkosti !!! 

• poklop zdarma 
• zamykanie poklopu zdarma

DOPRAVA do 150 km ZDARMA


TUV

Plastový trojkomorový septik je prietoková nádrž s nainštalovaným systémom separačných prepážok určený na akumuláciu a čiastočné predčistenie odpadových vôd z domu či chaty.

Unikátna konštrukcia plášťa zo 100% vodonepriepustného plastu a s výstuhami z nerezovej ocele na zabezpečenie potrebnej únosnosti je vyrobená výhradne z najlepších materiálov 1. kvality, čo ho odlišuje od väčšiny plastových a betónových septikov na trhu. Konštrukcia plastového septiku je navyše samonosná, takže ich pri inštalácii nemusíte obetónovávať a ušetriť tak čas a peniaze.

Jednoduchá inštalácia je jednoduchá aj vďaka nízkej hmotnosti septiku a 100% továrenská príprava pre napojenie bez improvizácie. Garantované nízke náklady a dlhá životnosť sú jasným argumentom pre váš výber.

Vďaka konštrukcii sa na osadenie hodia špeciálne typy terénu bez výskytu spodnej vody alebo ílu, do trávnatej plochy bez zaťaženia dopravnou technikou. Pre riešenie odpadových vôd sa používa všade tam, kde nie je verejná kanalizácia alebo nemožno inštalovať čističku odpadových vôd.

Výrobca:   Sineko

Novinka

Septik 3 m³

Skladom
840,00 €
(1 008,00 € s DPH)
  ks  
Novinka

Septik 5 m³

Skladom
1 020,00 €
(1 224,00 € s DPH)
  ks  
Novinka

Septik 7 m³

Skladom
1 180,00 €
(1 416,00 € s DPH)
  ks  

Výhody:

  • Najvyššia úžitková hodnota medzi plastovými a betónovými septikami
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia BEZ NUTNOSTI OBETÓNOVANIA
  • 100% továrenská príprava pre napojenie kanalizácie BEZ IMPROVIZÁCIÍ
  • Unikátna konštrukcia spojujúca tesnosť plastov a pevnosti betónu


Technické parametre

Plastový trojkomorový septik je určený na inštaláciu do pripraveného výkopu pod úroveň terénu.

Vďaka unikátnej konštrukcii nie je potrebné septik obetónovávať, čo Vám ušetrí značné množstvo času a prostriedkov.

Trojkomorový septik uložíme priamo na upravené dno. Po inštalácii septiku na upravené dno výkopu. Po vytvrdnutí betónu septik postupne napúšťame vodou a zároveň obsypávame.

 


Popis

Plastový trojkomorový septik je prietoková nádrž s nainštalovaným systémom separačných prepážok určený na akumuláciu a čiastočné predčistenie odpadových vôd z domu či chaty.

Plastový septik ponúkame v objemových variantoch 3, 5 až 7.

Princíp funkcie trojkomorového septiku spočíva v jeho prietokovosti. Odpadové vody pretekajú tromi komorami a postupne sa v nich usádza kal. Za treťou komorou má septik výpust, z ktorej odteká predčistená voda. Za septik je vhodné zapájať ďalšie čistiace zariadenia, napríklad zemný filter.

Trojkomorový plastový septik Vám ušetrí ďalšie prostriedky, pretože jeho zapojenie zvládne zručný chalupár s naším podrobným návodom svojej pomoci. Náš septik totiž nie je nutné obetónovať. Inštalácie je možné zvládnuť za víkend.

Pre riešenie odpadových vôd sa používa všade tam, kde nie je verejná kanalizácia alebo nemožno inštalovať čističku odpadových vôd.

Doprava je do 150 km zadarmo. Sme vám bližšie, než si viete predstaviť.


Voliteľné príslušenstvo

Konštrukčné úpravy pre väčšiu hĺbku nátoku Septik

Konštrukčné úpravy pre väčšiu hĺbku nátoku Septik

Konštrukčná úprava pre väčšiu hĺbku nátoku (od 0,5 m do 1,1 m), nástavec komínika, prídavné vystuženie plášťa pre hlboké uloženie.

Samostatně nepredajné.

122,00 EUR

Inštalačný nástavec V30

Inštalačný nástavec V30

Inštalačný nástavec k zaisteniu vstupu pred znečistením zeminou pri obsype, výška = 0,3 m.

 

52,10 EUR

Plastový poklop ROTO

Plastový poklop ROTO

Ľahký plastový poklop vypuklý s uzamykaním, farba zelená, priemer 60 cm, záťažová trieda L. Poklop nie je určený ako priechodný alebo prejazdný.

60,40 EUR

Poklopy záťažové vodotesné HERMELOCK HE 700 tr. B125 - Septik

Poklopy záťažové vodotesné HERMELOCK HE 700  tr. B125 - Septik

Vodotesný a pachotesný záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 12,5 t vrátane konštrukčných úprav na inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod parkovaciu alebo odstavnú plochu pre osobné vozidlá alebo pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovými skrutkami, vonkajší rozmer 70 x 70 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

787,60 EUR

Poklopy záťažové kompozitné B125 - Septik

Poklopy záťažové kompozitné B125 - Septik

Záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 12,5 t je vybavený konštrukčnými úpravami pre jednoduchú inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod parkovaciu alebo odstavnú plochu pre osobné vozidlá alebo pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovou skrutkou, vonkajší priemer 77 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

375,00 EUR

Poklopy záťažové kompozitné A15 - Septik

Poklopy záťažové kompozitné A15 - Septik

Záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 1,5 t je vybavený konštrukčnými úpravami pre jednoduchú inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovou skrutkou, vonkajší priemer 77 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

304,00 EUR

Inštalačný nástavec V60

Inštalačný nástavec V60

Inštalačný nástavec k zaisteniu vstupu pred znečistením zeminou pri obsype, výška = 0,6 m.

 

89,60 EUR

Kontakty:
 Lacne-nadrze.sk

Mobil: +421 903 572 985
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@lacne-nadrze.sk
Web: www.lacne-nadrze.sk

Facebook
Napíšte nám/dopyt:
* Zaškrtnutím tohto poľa vyjadrujem svoj slobodný a informovaný súhlas so spracovaním odoslaných osobných údajov (meno, email, telefon, adresa) pre potreby vypracovania odpovede.

Správcom odoslaných údajov je spoločnosť DAX Trade SK s.r.o. Údaje slúžia výhradne pre vypracovanie reakcie na prijatú požiadavku a nebudú poskytnuté tretej osobe. Údaje budú uložené po dobu nutnú pre spracovanie reakcie.