Najväčší e-shop s nádržami v SR
Pre domkarov, remeselníkov a domácich
majstrov čo majú jasno

Potrebujete poradiť?
Volajte na: +421 903 572 985
Alebo napíšte: obchod@lacne-nadrze.sk

Nákupný košík
0 položiek za 0,00 €
vrátene DPH

Šachta na vŕtanú studňu

Rozhodli ste sa využívať vlastný vodný zdroj? Plastová šachta na vŕtanú studňu alebo záhlavie vŕtanej studne potom slúži ako chránený vodotesný priestor na inštaláciu vybavenia vrtu a následnej kontrole.

Zakončenie vŕtanej studne sa osadzuje pod terén do výkopu stanovenej hĺbky spolu so zhutneným vodorovným podkladom vhodnej štruktúry.

Šachta na vŕtanú studňu je špičkový výrobok od českého prémiového výrobcu SINEKO. Unikátna konštrukcia plášťa zo 100% vodonepriepustného plastu a s výstuhami z nerezovej ocele pre zaistenie potrebnej únosnosti je vyrobená výhradne z najlepších materiálov 1. kvality, čo ho odlišuje od väčšiny šácht na vrt na trhu.

Konštrukcia našich šácht na vŕtanú studňu je navyše samonosná, takže ich pri inštalácii nemusíte obetónovávať a ušetríte tak čas a peniaze.

Neviete ako urobiť záhlavie vŕtanej studne a akú šachtu na vŕtanú studňu si vybrať ? V našom blogu nájdete odpovede. Sme fachmani, čo vedia poradiť.

Doprava je do 150 km zadarmo. Sme vám bližšie, než si viete predstaviť.

Inštalácia je jednoduchá aj vďaka nízkej hmotnosti a tvaru šachty na vrt a 100% továrenskej príprave pre napojenie bez improvizácií a je možné ju vykonať svojpomocne počas niekoľkých hodín. Dlhá životnosť je jasným argumentom pre váš výber.

Šachta na vŕtanú studňu VRTON

Novinka nový model III. generácie s vylepšenou konštrukciou a univerzálnymi priechodkami pre napojenie bez obmedzenia

Výhody:

  • Ergonomický a premyslený tvar pre jednoduchú inštaláciu vybavenia vrtu
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia BEZ NUTNOSTI OBETÓNOVANIA
  • 100% továrenská príprava pre napojenie záhlavia vrtu BEZ IMPROVIZÁCIÍ
  • Unikátna konštrukcia spájajúca tesnosť plastu a pevnosť betónu

Varianty produktu


Kontakty:
 Lacne-nadrze.sk

Mobil: +421 903 572 985
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@lacne-nadrze.sk
Web: www.lacne-nadrze.sk

Facebook
Napíšte nám/dopyt:
* Zaškrtnutím tohto poľa vyjadrujem svoj slobodný a informovaný súhlas so spracovaním odoslaných osobných údajov (meno, email, telefon, adresa) pre potreby vypracovania odpovede.

Správcom odoslaných údajov je spoločnosť DAX Trade SK s.r.o. Údaje slúžia výhradne pre vypracovanie reakcie na prijatú požiadavku a nebudú poskytnuté tretej osobe. Údaje budú uložené po dobu nutnú pre spracovanie reakcie.