Najväčší e-shop s nádržami v SR
Pre domkarov, remeselníkov a domácich
majstrov čo majú jasno

Potrebujete poradiť?
Volajte na: +421 903 572 985
Alebo napíšte: obchod@lacne-nadrze.sk

Nákupný košík
0 položiek za 0,00 €
vrátene DPH

Vodomerná šachta MERX

Ilustračný obrázok – konštrukčné prevedenie výrobku sa môže líšiť podľa veľkosti a jeho určenia.

AKCIA


Pre všetky veľkosti !!!

• poklop zdarma
• uzamykanie poklopu zdarma 
• hliníkový rebrík zdarma

DOPRAVA do 150 km ZDARMA

Plastová vodomerná šachta je určená na umiestnenie vodomeru a poslúži tam, kde nie je možné umiestnenie vodomeru v dome. V základe je vybavená hliníkovým rebríkom pre príjemný a bezpečný prístup a plastovým uzamykateľným poklopom. Ergonomický tvar a konštrukcia šachty zaisťuje kvalitnú ochranu a dobrú prístupnosť vodomeru po celý rok.

Unikátna konštrukcia plášťa zo 100% vodonepriepustného plastu a s výstuhami z nerezovej ocele pre zaistenie potrebnej únosnosti je vyrobená výhradne z najlepších materiálov 1. kvality, čo ho odlišuje od väčšiny vodomerných šácht na trhu.

Konštrukcia našich vodomerných šácht je navyše samonosná, takže ich pri inštalácii nemusíte obetónovávať a ušetríte tak čas a peniaze.

Vďaka špeciálnej konštrukcii sa hodí na osadenie do väčšiny typov terénu bez výskytu spodnej vody alebo ílu s umiestnením do trávnatej plochy bez zaťaženia dopravnou technikou.

Inštalácia je jednoduchá aj vďaka nízkej hmotnosti a tvaru vodomernej šachty a 100% továrenskej príprave pre napojenie bez improvizácií a je možné ju vykonať svojpomocne počas niekoľkých hodín. Dlhá životnosť je jasným argumentom pre váš výber.

Novinka nový model III. generácie s vylepšenou konštrukciou a univerzálnymi priechodkami pre napojenie bez obmedzenia

Výrobca:   Sineko

Novinka

Vodomerná šachta MERX 1 samonosná novej generácie

Skladom
320,00 €
(384,00 € s DPH)
  ks  
Novinka

Vodomerná šachta MERX 2 samonosná novej generácie

Skladom
390,00 €
(468,00 € s DPH)
  ks  

Výhody:

  • Ergonomický a premyslený tvar umožní ľahký odpočet na vodomere
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia BEZ NUTNOSTI OBETÓNOVANIA
  • 100% továrenská príprava pre napojenie vodovodnú prípojku BEZ IMPROVIZÁCIÍ
  • Unikátny konštrukcia spájajúca tesnosť plastu a pevnosť betónu


Technické parametre

Plastová vodomerná šachta je určená k inštalácii do propraveného výkopu pod úroveň terénu.

Vďaka unikátnej konštrukcii nie je potreba šachtu obetónovávať, co vám ušetrí značné množstvo času a prostriedkov.

Vodomernú šachtu uložíme priamo na pripravenú základovú dosku. Potom prevedieme obsypanie šachty.

 

 

 


Popis

Staviate rodinný dom a vodárne Vám nepovolili inštaláciu vodomeru do domu? Alebo pripravujete líniovú vodovodnú stavbu? Vodomerná šachta je to, čo hľadáte. Vodomerná šachta Vám poslúži na umiestnenie vodomerov a prípojok kdekoľvek na pozemku. Ide o neveľký objekt inštalovaný pod terén. Inštalácia samotnej plastovej vodomernej šachty je veľmi jednoduchá a vyžiada si iba niekoľko hodín.

Plastová vodomerná šachta je vybavená uzamykateľným poklopom, ktorý možno na základe požiadavky zákazníka nahradiť záťažovým poklopom. Vodomernú šachtu je potom možné s príslušnými stavebnými úpravami umiestniť napr. do komunikácie.

Vodomerná šachta je vybavená rebríkom s antikoróznou úpravou, ktorý umožňuje ľahký prístup. Veľkosť vnútorného priestoru vodomernej šachty je optimalizovaná pre pohodlnú manipuláciu obsluhy. Vodomerná šachta je dodávaná so samosvornými vodotesnými mechanickými prestupmi DN 32 pre privedenie prípojky k vodomeru.

Konštrukcia vodomernej šachty je valcového tvaru s dvojitým kónickým zúžením. Táto konštrukcia je český patent a bola vyvinutá pri úspešnom hľadaní  maximálnej odolnosti proti hydrogeologickým tlakom . V kombinácii s použitým materiálom (valcovaným polypropylénom najvyššia akosti) a precíznou slovenskou výrobou zaručuje pre vodomernú šachtu vynikajúcu úžitkové vlastnosti a dlhú životnosť.


Voliteľné príslušenstvo

Poklop záťažový kompozitný B125

Poklop záťažový kompozitný B125

Záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 12,5 t je vybavený konštrukčnými úpravami pre jednoduchú inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod parkovaciu alebo odstavnú plochu pre osobné vozidlá alebo pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovou skrutkou, vonkajší priemer 77 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

 

187,50 EUR

Poklop záťažový kompozitný A15

Poklop záťažový kompozitný A15

Záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 1,5 t je vybavený konštrukčnými úpravami pre jednoduchú inštaláciu. Tento záťažový poklop Vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestniť nádrž pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovou skrutkou, vonkajší priemer 77 cm. Poklop zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

 

152,00 EUR

Poklop záťažový vodotesný HERMELOCK HE 700 tr. B125

Poklop záťažový vodotesný HERMELOCK HE 700 tr. B125

Vodotesný a pachotesný záťažový kompozitný poklop s únosnosťou do 12,5 t vrátane konštrukčných úprav na ištaláciu. Tento záťažový poklop vám spolu s obetónovaním nádrže umožní umiestiť nádrž pod parkovaciu alebo odstavnú plochu pre osobné vozidlá alebo pod plochu s pohybom chodcov a cyklistov. Poklop je uzamykateľný imbusovými skrutkami, vonkajší rozmer 70 x 70 cm. Poklp zodpovedá požiadavkám normy EN 124.

 

393,80 EUR

Inštalačný nástavec V30

Inštalačný nástavec V30

Inštalačný nástavec k zaisteniu vstupu pred znečistením zeminou pri obsype, výška = 0,3 m.

 

52,10 EUR

Samosvorná prechodka navyše

Samosvorná prechodka navyše

Šroubovacia AZ spojka pre vonkajší priemer potrubia 32 (90st. medzi stálými priechodkami) - konštrukčná úprava (týká sa vodomerné šachty MERX1, MERX2).

Samostane nepredajné.

25,60 EUR

Plastový poklop ROTO

Plastový poklop ROTO

Ľahký plastový poklop vypuklý s uzamykaním, farba zelená, priemer 60 cm, záťažová trieda L. Poklop nie je určený ako priechodný alebo prejazdný.

60,40 EUR

Kontakty:
 Lacne-nadrze.sk

Mobil: +421 903 572 985
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@lacne-nadrze.sk
Web: www.lacne-nadrze.sk

Facebook
Napíšte nám/dopyt:
* Zaškrtnutím tohto poľa vyjadrujem svoj slobodný a informovaný súhlas so spracovaním odoslaných osobných údajov (meno, email, telefon, adresa) pre potreby vypracovania odpovede.

Správcom odoslaných údajov je spoločnosť DAX Trade SK s.r.o. Údaje slúžia výhradne pre vypracovanie reakcie na prijatú požiadavku a nebudú poskytnuté tretej osobe. Údaje budú uložené po dobu nutnú pre spracovanie reakcie.