Najväčší e-shop s nádržami v SR
Pre domkarov, remeselníkov a domácich
majstrov čo majú jasno

Potrebujete poradiť?
Volajte na: +421 903 572 985
Alebo napíšte: obchod@lacne-nadrze.sk

Nákupný košík
0 položiek za 0,00 €
vrátene DPH

Vsakovacia nádrž

Podzemná plastová nádržka GEOX Vás zbaví starostí s vyčistenými odpadovými alebo dažďovými vodami všade tam, kde ich nemožno vypúšťať do vodných tokov alebo do centrálnej kanalizácie a je nutné ich vsakovať na pozemku.

Konštrukcia vsakovacej šachty s horizontálnou perforáciou v dolnej tretine zaisťuje potrebnú kapacitu vsakovania. Pokiaľ je súčasťou Vášho stavebného povolenia nariadenie o nutnosti ponechania dažďových vôd na pozemku alebo nemôžete odvádzať vyčistenú vodu z domovej čističky do vodných tokov, je pre Vás naša vsakovacia nádrž na dažďové a odpadové vody ideálnym riešením.

Vsakovacia šachta GEOX je špičkový výrobok od  slovenského prémiového výrobcu SINEKO. Unikátna konštrukcia plášťa zo 100% vodonepriepustného plastu a s výstuhami z nerezovej ocele pre zaistenie potrebnej únosnosti je vyrobená výhradne z najlepších materiálov 1. kvality, čo ho odlišuje od väčšiny šácht na vrt na trhu.

Doprava je do 150 km zadarmo. Sme vám bližšie, než si viete predstaviť.

Inštalácia je jednoduchá aj vďaka nízkej hmotnosti a tvaru vsakovacej šachty a 100% továrenskej príprave pre napojenie bez improvizácií a je možné ju vykonať svojpomocne počas niekoľkých hodín. Dlhá životnosť je jasným argumentom pre váš výber.

Vsakovacia nádrž GEOX

Novinka nový model III. generácie s vylepšenou konštrukciou a univerzálnymi priechodkami pre napojenie bez obmedzenia

Výhody:

  • Ergonomický a premyslený tvar zaisťujúci vysokú účinnosť vsakovania
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia BEZ NUTNOSTI OBETÓNOVANIA
  • 100% továrenská príprava pre napojenie na kanalizáciu BEZ IMPROVIZÁCIÍ
  • Unikátna konštrukcia spájajúca tesnosť plastu a pevnosť betónu

Varianty produktu


Kontakty:
 Lacne-nadrze.sk

Mobil: +421 903 572 985
od 7:30 do 16:00

E-mail: obchod@lacne-nadrze.sk
Web: www.lacne-nadrze.sk

Facebook
Napíšte nám/dopyt:
* Zaškrtnutím tohto poľa vyjadrujem svoj slobodný a informovaný súhlas so spracovaním odoslaných osobných údajov (meno, email, telefon, adresa) pre potreby vypracovania odpovede.

Správcom odoslaných údajov je spoločnosť DAX Trade SK s.r.o. Údaje slúžia výhradne pre vypracovanie reakcie na prijatú požiadavku a nebudú poskytnuté tretej osobe. Údaje budú uložené po dobu nutnú pre spracovanie reakcie.